Pronájem komerčních prostor, 9. května, Přerov

Ceny jednotlivých kanceláří viz. v rozpisu níže vč. provize RK
Kauce ve výší 2 nájmů


Nabízíme pronájem velmi reprezentativních komerčních prostor na okraji Přerova, ulici 9.května, s možností libovolně zvoleného počtu kanceláří (až 10 kanceláří, přičemž minimum pronájmu jsou 2 kanceláře) v prvním patře, tedy v 2. NP nové moderní budovy. Každá kancelář má vstup na čipovou kartu a brána do objektu se otevírá telefonem.

Celková plocha patra vč. chodeb a zázemí je o výměře 361 m2. Jednotlivé výměry všech kanceláří a společných prostor jsou uvedeny v rozpisu níže.

Součástí nabízených prostor je kuchyňská linka, vybavení kanceláří (nábytek), klimatizace, terasa a samozřejmostí rozdělené WC pro ženy a muže, dále také pět parkovacích stání uvnitř oploceného areálu s vjezdovou bránou, kdy celý areál je zabezpečen kamerovým systémem a zabezpečovacím systémem napojeným PCO. 

Objekt je též napojen na optickou síť s dostatečnou kapacitou. 

K ceně za kancelář a podílu na zázemí budou účtovány náklady na energie poměrem k pronajaté ploše vč. podílu na zázemí. K cenám bude připočtena DPH dle zákona. 

Část kanceláří je v současnosti využívána a budou k dispozici do dvou týdnů od podpisu smlouvy.


* Pro zobrazení celé fotografie na ni klikněte ... 

*** Upozorňujeme klienty, že vzhledem k širokoúhlému záběru objektivu u fofoaparátu, nemusí skutečnost odpovídat fotografiím (tzn. místnosti se zdají být větší než je skutečnost). Je třeba se orientovat především dle podlahové plochy.      


Kanceláře jsou vhodné jak pro velké společnosti, které potřebují mít firemní zázemí na profesionální úrovni v jedné budově a na jednom patře, stejně tak pro menší firmy, které si můžou zvolit libovolný počet kanceláří. 

Výhodou těchto prostor je, že se nachází na strategickém místě v blízkosti nájezdu na dálnici D1 (5,5 km, směr Kroměříž, Hulín, Holešov, Brno, ... ), stejně tak se snadnou dostupností přímo do centra města Přerova a případným průjezdem centrem a napojením se na další úsek dálnice směr Lipník n.B., Hranice, Ostrava.  

V okolí nemovitosti je veškerá dostupná občanská vybavenost. Supermarket, MHD, autobusové a vlakové nádraží, restaurace, čerpací stanice, apod. 


Průkaz energetické náročnosti - "B"


V případě zájmu o firemní bydlení, zajistíme i vhodné nemovitosti k pronájmu pro zaměstnance. Smlouva o nájmu bytové jednotky je možná uzavřít jak krátkodobě, tak dlouhodobě.