Prodej pozemků, Hradčany

Cena 250 Kč / m2
vč. provize RK a advokátních služeb
PRODEJ DOČASNĚ POZASTAVEN

Nabízíme ke koupi rozlehlé pozemky ve velmi hezké klidné lokalitě, v obci Hradčany. Pozemky jsou rovinaté. Jedná se o tři pozemky, které leží vedle sebe a jejichž výměry vč. kupních cen jsou:

Pozemek č. 1 -  2018 m2, cena 504 500 Kč + daň z nabytí nemovitosti

Pozemek č. 2 - 2017 m2, cena 504 250  Kč + daň z nabytí nemovitosti

Pozemek č. 3 - 2017 m2, cena 504 250 Kč + daň z nabytí nemovitosti

Tyto pozemky jsou vhodné k vybudování rodinných domů s dostatečně velkým pozemkem pro klidovou zónu. V blízkosti hranice pozemků je veškeré napojení na inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace).

V obci je zaveden internet přes optickou síť, kabelová televize není k dispozici, příjezdová cesta zůstane zatím pouze štěrková (o asfaltu se bude uvažovat až při realizaci studie celé zástavby, zatím obec nemá vykoupené pozemky).

Příjezd k pozemkům automobilem. 

Pozemky jsou na katastru nemovitostí vedeny jako orná půda - pro stavbu domu bude potřeba vyjmutí části pozemku z půdního fondu.

JARNÍ FOTOGRAFIE

ZIMNÍ FOTOGRAFIE

*** výpočet pozemků "šířka / délka" je dle zaměření z katastru nemovitostí. Přesné rozměření bude na základě práce geodeta.

Stáhněte si územní plán v Hradčanech

Stáhněte si odůvodnění územního plánu v Hradčanech

Vodovody a kanalizace:

Výřez z mapy s průběhem vodovodu ve správě VaK. Vodovodní přípojky jsou zakresleny pouze orientačně. Nejsou zahrnuty připravované a právě realizované stavby sítí společnosti VaK.