NAPSALI KLIENTI
PRODEJ - Martin, Přerov, dne 27.02.2020

Paní Zuzana je skutečná profesionálka, velmi příjemná, ochotná a vše rychle zajistila od A až po Z. Mohu jen vřele doporučit👍Díky! 

PRONÁJEM - Michal G., Hranice n. M., dne 14.11.2019

Komunikace, profesionalita, vše co je potřeba zařídí, maximální spokojenost, budu jen doporučovat 😉🙂 děkuji.

PRONÁJEM - Petra, Horní Moštěnice, dne 30.10.2018

Rychlost, spolehlivost, pomoc s přepisem energií, snaží se vyjít ve všem vstříc, Pro mě to byl pronájem téměř bez starostí. 

PRONÁJEM - Nikol, Prostějov, dne 18.09.2018

S přítelem jsme velice spokojeni s paní makléřkou. Je to velice hodná a příjemná paní. Za nás rozhodně 👍👍👍 

PRONÁJEM - Ivo, Přerov, dne 17.01.2017

Na základě dřívějších špičkových zkušeností jsem se i u nedávného pronájmu mého bytu obrátil znovu na slečnu Zuzanu a i tentokrát jsem neudělal špatně, Zuzana byt okamžitě nafotila a připravila inzerát, začala oslovovat zájemce, připravila veškeré dokumenty a během doslova pár dní bylo vše zařízeno, já s tím měl jedinou práci - u ní v kanceláři jsem nájemníkům podal ruku a podepsal příslušné dokumenty .-) Zuzanu doporučuji všem a mnoho mých známých již služeb Zuzany využila a vždy k naprosté spokojenosti obou stran. Kéž by takových realitních makléřů bylo více - těch, co to dělají s chutí a s láskou a protože chtějí, ne jen proto, protože z toho mají "jen" provizi.

PRODEJ - Kateřina, Přerov, dne 14.03.2016

Nejlepší makléřka, jakou můžete mít :-) ...dělá i nemožné. Se mnou si užila chudák své a přesto to nevzdala.

PRONÁJEM - Miroslava, Přerov - Předmostí, dne 13.01.2015

"Milá a nejlepší :)" 

PRODEJ - Simona, Kroměříž, dne 13.10.2014

Dobrý den, velmi chválím realitní makléřku Zuzanu Šindlerovou. Je ochotná, profesionální, trpělivá a hlavně věcná. Celá naše transakce proběhla rychle a bez zbytečných průtahů. Jsem jí za to velice vděčná. 

PRODEJ - Kristyna, Přerov, dne 31.01.2014

s Paní Šindlerovou jsme s manželem velice spokojení!..Díky této skvěle realitní makléřce jsme se dostali k našemu vysněnému bytečku a jsme hrdými majiteli:)..Je obrovkým přínosem pro svou práci a pro nás co shaníme/prodáváme bydlení ,je neskutečně obětavá a milá, okamžitě reaguje nic ji nebrzdí a jede na 110% dělá vše proto aby byla hlavně druhá strana (kupující/prodávající)spokojená..určitě doporučuji paní Šindlerovou i teď když sme majiteli bytu a mám nějaký dotaz jsme ve spojeni. a s paní je pořád perfektni komunikace..kéž by bylo takových makléřů více co pracuji s takovým nasazením..DOPORUČUJEME!!!!!!!!!!!!!!!! 

PRODEJ - Petr, Přerov, dne 24.06.2013

Přes paní Šindlerovou jsme se rozhodli prodávat byt. Vše proběhlo perfektně a bez problémů. Do 2 dnů od podání nabídky jsme měli kupce a během 3 týdnů byl byt i se všemi náležitostmi prodaný. Můžeme vřele doporučit i ostatním.

PRODEJ / PRONÁJEM - Ivo, Přerov, dne 04.02.2020

Prodej, několik pronájmů, konzultace a rady "klidně i o půlnoci", naprosto profesionální přístup a naprostý pořádek ve všech dokumentech, a to i zpětně, když jsem něco potřeboval zjistit po pár letech. Nemohu jinak, než velmi doporučit! 

PRONÁJEM - Oldřiška, Horní Moštěnice, dne 06.10.2018

Když někdo dělá svojí práci srdcem, jde to znát..prezentace svoji práce na špičkové úrovni, absolutní profesionalita a neskutečně lidský přístup ..taková je prostě paní Šindlerová..obrovské díky za spolupráci. 

PRONÁJEM - Veronika, Přerov, dne 30.05.2017 Jsou lidé, kteří pracují srdcem. Paní Šindlerová patří k nim. Je nejen člověk, který má sdrce na pravém místě, ale i perfektní realitní makléř, se kterým jsem se kdy setkala. Jsem ráda, že jsme ji s manželem po recenzích z mnoha stran oslovili. Profesionální a příjemné jednaní, zprostředkování pronájmu našeho bytu během několika dnů. Zajištění veškerých právních služeb i s přepisem energií bez jakéhokoliv běhání na příslušné instituce. V dnešní době se horko těžko najde někdo takový nejen v oblasti realit, pro kterého není problém zařídit vše potřebné nejen ze strany pronajímatele, ale i ze strany nájemce tak, aby bylo splněno vše dle představ všech zúčastněných. Do budoucna se ráda vrátím k této makléřce bez váhání. Moc za vše děkujeme a píšeme jen ta nejlepší doporučení s čistým svědomím. 

PRODEJ - Martin, Přerov, dne 04.02.2015

Přes paní Šindlerovou jsem se rozhodl prodat svůj byt. Zuzka je velmi vstřícná, spolehlivá, perfektní komunikace. Celkový prodej proběhl bez problému a pokud budu ještě někdy potřebovat realitní makléřku, vím kde se obrátím , kde budu 100% spokojený.

PRODEJ - Milena, Přerov, dne 20.08.2014

"Super spolupráce, maximální přístup, ochota kdykoliv vyjít vstříc, byli jsme velmi spokojeni, kdybychom příště chtěli využít služeb realitní kanceláře, v každém případě bychom se opět obrátili na p. Šindlerovou" 

PRODEJ - Iveta, Potštát, dne 01.10.2014

"Výborná komunikace i rychlost, snaha vyhovět ve všech bodech a požadavcích. Maximální spokojenost. Mohu jen doporučit.

PRONÁJEM - Jana, Olomouc, dne 14.03.2014

Paní Šindlerová nám velmi kvalitně zpracovala pronájem bytu ale také pomohla s výběrem nájemníků. I přes to, že náš byt a celé dění bylo vzdáleno 48 km od její kanceláře celý proces trval týden. Služby paní Šindlerové můžeme jen doporučit! Takových to profesionálů s férovým jednáním už moc nenajdeme!  

PRODEJ - David, Přerov, dne 22.12.2013

Paní Šindlerová je nejlepší realitní makléřkou, kterou jsem poznal oslovil jsem jí ohledně prodeje mého bytu a její práci může ne musím jen a jen chválit profesionál ve svém oboru, nechci psát jak je skvělá, ochotná je to prostě jednička dvakrát podtržená mohu jen a jen doporučit určitě jí oslovte na závěr Zuzko moooooc děkuji za vše 

PRODEJ - Petra, Přerov, dne 24.07.2013

Po třech letech marného hledání kupce na náš byt a "snažení" se místních RK se mi jednoho dne ozvala paní Zuzka, že by nám ráda pomohla s prodejem. Jelikož nás několik makléřů "pěkně vypeklo" neměla jsem k ní velkou důvěru (tímto se jí omlouvám za své prvotní jednání!!) ale nakonec jsem souhlasila a jsem nesmírně ráda!!!! Během pár dnů našla hned 3 vážné zájemce o náš byt a dokonce v ten den byla sepsána rezervace! ( a to předešlé RK nebyli schopné domluvit ani jednu prohlídku) ... proto chci Zuzku velice pochválit a poděkovat za slušné jednání (které není u všech makléřů). Doporučuji všem, kteří mají nemovitost aby ji svěřili do rukou této mladé ženě, která dělá svoji práci poctivě!! Ještě jednou Zuzko moc děkujeme.... Je super vědět,že jsou ještě slušní lidé,kteří dělají práci proto že je to baví a ne jen pro peníze...

PRODEJ - Kamila, Přestavlky, dne 01.10.2019 

Bezvadná komunikace, skvělý přístup.

PRONÁJEM - Vendula, Přerov, dne 06.03.2019

Nebyla jsem na tom zrovna nejlepe a hledala jsem bydleni. Pani Zuzana mela pochopeni a moc mi pomohla. Muzu jedine doporucit. 👍

PRODEJ I PRONÁJEM - Ctirad, Citov, dne 24.09.2018

Paní Šindlerové moc děkuji za vše! Už několik let využívám její služby a práce na výborné úrovni. Každému problému se postaví čelem a elegantním způsobem vyřeší ku spokojenosti všech. Ještě jednou moc děkuji a mohu jen doporučit! 

PRONÁJEM - Hana, Přerov, dne 03.05.2017

S paní Šindlerovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Našla pro mě a mého syna překrásný byt přesně podle mých představ. Je to velice ochotný, vstřícný a důvěryhodný člověk. Změnila můj názor na realitní makléře. Mohu jen doporučit! 

PRONÁJEM - Kristýna, Přerov, dne 12.02.2016

Já byla s pronájmem bytu velice spokojena! Paní je velmi ochotná, hodná, spolehlivá a dokáže se pro vas rozkrajet :) jen doporučuji! Jsem ráda, ze jsme šli přímo k ní :) lepší makléřku jsme si nemohly přát!!! :) 

PRODEJ - Petr, Kroměříž, dne 30.06.2014

Touto cestou bych chtěl velmi poděkovat realitní makléřce Zuzaně Šindlerové, která nám pomohla najít kupce pro náš byt. Rád bych ji doporučil dál, protože je velmi ochotná, spolehlivá a milá. Celý prodej proběhl bez problémů. Proto neváhejte a v případě potřeby ji určitě kontaktujte.

PRODEJ - Martina, Přerov, dne 06.03.2014

Ráda bych tímto poděkovala paní Šindlerové za její servis. S realitami jsme měly se sestrou minimální zkušenosti, tudíž jsme potřebovaly poradit prakticky ve všem. Paní Šindlerová byla velmi vstřícná a spolehlivá. Ráda bych ji proto poděkovala a doporučila dalším zájemcům. Martina Hučínová 

PRODEJ - Kateřina, Přerov, dne 25.07.2013

Přes paní Zuzanu Š. jsme s manželem kupovali byt. Dlouho jsme hledali, než se podařil najít. Jiné RK se na nás vykašlaly, když jsme přišli, že hledáme byt, řekli, že se ozvou, ale už se tak nikdy nestalo. Paní Z.Š. ale zareagovala velmi rychle. Okamžitě vytiskla několik nabídek, dala nám čas na rozmyšlenou, ale jelikož se nám žádný z bytů nelíbil, nabídla nám, že najde jiný podle našich představ. Mysleli jsme si, že se už neozve. Ale jaké bylo překvapení, když mi na mail každý týden chodily nové nabídky. Nakonec jsme si s manželem vybrali krásný byt. Velmi rychlý obchod, kvalitní servis, férové a upřímné jednání, perfektní zpracování prezentace, skvěle provedená prohlídka a celkově prostě kvalitně odvedená práce. V tomto případě nám nebylo líto zaplacených peněz za provizi. Co dodat? Fakt doporučujeme !!! 

PRONÁJEM - Lucie, Kroměříž, dne 05.06.2013 

Paní Šindlerová je výborná realitní makléřka, která nám s přítelem velmi pomohla s pronájmem našeho bytu. Proto bych ji velmi ráda doporučila. Je velmi ochotná, spolehlivá a vstřícná, reaguje kdykoliv a ví si rady s jakýmkoliv problémem. Pokud bych znovu pronajímala nebo prodávala nemovitost, neváhala bych a kontaktovala bych ji.

PRONÁJEM - Pavlína, Kojetín, dne 05.06.2013

Paní Šindlerová je nejlepší realitní makléřkou, se kterou jsem se potkala. Ocitla jsem se v nouzi a ona dokázala najít řešení pro mne a mého syna a díky ní máme krásný a útulný byteček.Je velmi vstřícná,milá a hlavně spolehlivá.Jsem ráda, že jsem ji poznala a ráda bych ji doporučila všem, kteří řeší ať prodej či pronájem!!Lepší makléřku nenajdete!!!!